| anonim_4396 a întrebat:

Dupa cat timp la voi sexul a devenit anost, plictisitor?

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu.La noi sexul e tot timpul ceva frumos.

| sierra1 a răspuns:

Dacă te adresezi celor peste 50-60 de ani poate primești vreun răspuns, altfel nu va scrie nimeni, nimic

| Emilian65 a răspuns:

Niciodata sexul, cu iubita, nu a fost/nu este plictisitor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e sexul anost, tu si/sau partenerul/partenera sunteti.

| Paul754880338 a răspuns:

Daca sexul devine anost, cum spui tu in textul intrebarii, atunci cei implicati in astfel plictiseala ar trebui sa caute in afara dormitorului ceva-ul acela care sa le reanime sentimentele si inclusiv pasiunea. Trebuie excluse egoismul si reprosurile, inlocuite cu daruire si complimente. Pasiunea nu are termen de garantie. Nu expira. Deci trebuie cautata cauza ce a generat plictiseala si nicidecum sa crezi ca toti ajung acolo dupa o perioada de timp.