| Marius22222222222 a întrebat:

De ce sexul oral a devenit atat de obisnuit?

11 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Pentru ca porno si pentru ca lumea a luat-o razna cu atata pornache.
Multe cupluri ajung sa se desparta pentru ca unul are fantezii tampite pot spune din ce vede pe net si celalalt nu i le impartaseste si de obicei, barbatii sunt cei care viseaza cai verzi pe pereti.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Pentru ca e benefic corziilor vocale iar medicii recomada ca tratament pentru amigdalita

| mihai69 a răspuns:

De ce nu?!?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Din cauza filmelor porno si a acestei idei.
Bine ca... si inainte probabil se facea. Insa cum ai zis si tu, vorbim de ideea ce "obisnuit" acum.

| Sofer a răspuns:

Fără sex oral nu mai are farmec sexul.

| mentholinks a răspuns:

Ca este placut, probabil.

| Werrich a răspuns:

Pentru ca nu exista risc de sarcina ca în cazul sexului normal.

| Bariel a răspuns:

E mai usor sa intre in vagin asa, trebuie umezita

| RefinedStrings a răspuns:

Este vorba de sentimentul ala de superioritate.
Este vorba de chestia aia putin anormala si tabu.
Raspunsul e ceva mai amplu.

| LILILLIIlIlIPIlLsiahayGu4d837hsuxh1lUbILHIBLlBiHIi a răspuns:

Oamenii au devenit mai sinceri. Si inainte faceau dar negau asta.

| ardei33 a răspuns:

Caci il faci foarte repetat