| bebe_2414 a întrebat:

Dupa cate zile poti ramane insarcinata cand ti s-a terminat menstruatia? rasp funda

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Fii atenta, numeri din prima zi a CM 10 zile - perioada nefertila, SEX, urmatoarele 10 zile - perioada fertila /FARA SEX/, apoi urmeaza zilele pana sa-ti vina CM - perioada nefertila, iar SEX s. a. m. d., pentru siguranta, numara din prima zi a CM 9 zile - perioada nefertila si apoi 11 zile perioada fertila... daca nu ai inteles, da-mi un mesaj privat. Desi cred, ca stii, chiar daca esti in perioada nefertila, cand faci sex cu un baiat pentru prima data, foloseste prezervativul, nu este placuta folosirea acestuia, dar este foarte sanatos, hai, ai grija de tine.

2 răspunsuri:
| EmoPrincess a răspuns:

Cred ca ramai insarcinata cam in 2 sap. Funda?