| anghelbogdan a întrebat:

Dupa ce intreb o fata daca vrea sa se combine cu mine si ea imi raspunde da cum trebuie sa procedez?

Răspuns Câştigător
| AnonimA a răspuns:

Buna pai sa o iei in brate sa o pupi si sa ii spui ca nu o sa regrete ca s-a cuplat cu tinetongue

7 răspunsuri:
| cossmy a răspuns:

Pai o iei in brate... te uiti la ea(ma rog, poti sa sari peste astalaughing) si o sarutzi... p urma ii zici (cum a spus si love), ca n'o sa'i para rau ca a acceptat si gttongue

| Dek a răspuns:

Iao in brate

| Unsmilecucireasadeasupra a răspuns:

Daca ea a zis ca vrea sa fie cu tine o poti saruta pe loc. In urmatoarele zile petreceti cat mai mult timp cuea. Tine-o de mana, imbratiseaz-o, sarut-o. Sa eviti certurile banale pentru ca relatia voastra sa dureze cat mai mult.

| SteauaROsie a răspuns:

Sarbatoriti si voi
ii mai zici ca te bucuri ca a acceptat
si ii tragi si un kissbig grin

| doroteea a răspuns:

DoamneI don't want to see pai daca nu stii ce trebuie sa faci, atunci de ce te bagi in chestii de-astea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ii spui unei fete daca vrea sa se combine cu tine inseamna daca vrea sa se culce cu tine, cand vrei sa fi cu o fata spune-i daca iti accepta prietenia. adica cerei prietenia asa se face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pupi apoi o tii in brate.in zilele urm stai cat mai mult cu ea