| mihai0900 a întrebat:

Intreb o fata daca vrea sa fie cu mine si ea imi raspunde ca trebuie sa ne mai cunoastem si vedem dupa aia. ce vrea sa insemne?

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Inseamna ca nu prea vrea in acest moment. Raspunsul ei nu a fost unul transant, asa ca poti continua sa speri. Cunoasteti-va mai bine si veti mai vedea voi.

| OldSoul a răspuns:

Mihai, ce poate sa insemne altceva decat ca vrea sa te cunoasca mai bine?
Si abia dupa ce te cunoaste iti poate spune daca-si doreste cu adevarat sau nu o relatie cu tine.

| MariaMagdalena1046 a răspuns:

Tu ce crezi ca inseamna? inca nu te cunoaste destul de bine, nu stie daca poate avea incredere in tine nu stie ce iti poate mintea, demonstreazai lucrurile astea si o sa vezi.