| qNr1 a întrebat:

Cum sa fiu cu o fata, sa o intreb daca vrea sa fie cu mine? Adica vorbim de ceva timp si ne intelegem foarte bine, imi da mereu mesaje cum trebuie sa procedez?

1 răspuns:
| Flory255 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa ii spui ca o placi in cel mai dragut fel posibil. Poti sa te plimbi cu ea printr-un parc pe la ora 18 (atunci cand mai sunt cateva ore si apune soarele) si sa gasesti momentul potrivit sa ii spui. Sau daca nu iti poti gasi cuvintele si inca nu v-ati sarutat, o poti saruta pentru prima oara si fata va intelege singura. Mult noroc!