| Anonimafarahaz2 a întrebat:

Dupa ce ne-am despartit, s-a combinat la cateva zile cu alta si dupa m-a blocat peste tot laughing) Dar in schimb nu ratează nici un story de pe alt cont de Instagram fara ca actuala lui sa stie. Ce ar trebui sa insemne asta? Fara critici, am trecut demult peste, vreau doar cateva pareri

Răspuns Câştigător
| NarcisIfrim a răspuns:

Odata ce te-a blocat inseamna ca s-a gandit la tine. Vrea sa stie ce face.Pregateste-te in scurt timp iti va da mesaj ca regreta si alte texte.
Odata ce te uiti la un story, pe alt cont, tu fiind blocata pe altul, e clar ca ii pasa, si nu te-a uitat.

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Iubirea feminina, te ai despartit de el de cateva zile dar ai trecut peste, foarte mult iubiti voi fetele, acum ti ciuda ca nu e singur si nu plânge dupa tine, bravo lui, tu ai avut înainte de despărțire, asa iubesc femeile

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca se uita la story-uri inseamna ca se uita la fel cum se uita la TOATE celelalte. Daca nu erai in relatie cu el, si nu il cunoasteai, se uita la story (la fel ca la toate celelalte din lista lui, la fel cum se uita si alte persoane la ale tale), ce mai ziceai? La fel?
Faptul ca te gandesti tu la asta, iti pare ca este ceva special. Dar nu este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu ai trecut peste, daca ai fi trecut nu ai fi pus intrebarea, nu meriti un raspun, te comporti ca un copil indragostit si naiv, blocheaza-l peste tot si vezi-ti de viata ta.

| Anonimafarahaz2 explică (pentru anonim_4396):

Ne am despartit de o luna, stai chill ca am trecut peste. Doar pur si simplu nu intelegeam de ce ma urmareste incontinuu cand el a zis ca s-a terminat definitivwinking

| Bariel a răspuns:

Inca are interes pentru tine, de unde pana unde sti tu ca acel cont îi apartine?

| Anonimafarahaz2 explică (pentru Bariel):

E vorba despre contul câinelui lui pe care l a avut pe telefon cat a fost cu mine laughing)

| 95AnastasyaNastyaSya0997 a răspuns:

Te a blocat din cauza ei
In mintea lui ai rămas

| JuliaMariJuliaMari99920 a răspuns:

Poate s-a combinat cu ea să fii tu geloasă, dar atunci de ce te-ar mai bloca
Tu știi mai bine cum e, vrei sa stii daca e corect ce crezi

| Anonimafarahaz2 explică (pentru JuliaMariJuliaMari99920):

Mai mult ca sigur, mai ales ca fata cu care s-a combinat acum nu are un trecut prea curat si nu e deloc bine văzută in oras. In orice caz doar ma amuza faptul ca e imatur?

| JuliaMariJuliaMari99920 a răspuns (pentru Anonimafarahaz2):

Lol că te amuză, te simți bine când vezi că ți urmărește story urile? Cred că da

| Anonimafarahaz2 explică (pentru JuliaMariJuliaMari99920):

Iti dai seama ca e o satisfacție cand vezi asta, dar strict atat