| y8yujfuyyfvuy a întrebat:

Dupa ce s-a suparat pe tine si v-ati despartit, ce poti face sa o impresionezi si sa-ti sara din nou in brate?

Răspuns Câştigător
| warcraft a răspuns:

Pai te duci la ea sa-i ceri iertare si daca te iubeste te iarta da fai si un mic cadou ce stii ca ii place.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idem warcraft, baga fata de catelus nevinovat puppy dog eyes laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Odata ce ai ranit-o, e foarte greu s-o recastigi. In primul rand, gandeste-te la situatie, gandeste-te daca tu ai fi iertat-o daca ti-ar fi facut si tie acelasi lucru... dupa ce analizezi situatia poti incerca sa-ti ceri iertare, dar sa faci asta din inima... fara cadouri sau alte dulcegarii penibile. Sper sa reusesti sa o recastigi, daca nu, nu stiu, incearca s-o uiti, sigur sunt multe fete care ar vrea sa fie in preajma ta.

| Filicasofia a răspuns:

Daca stii ca ai gresit printr-un comportament neelegant sau nebunatic care a jignit-o, atunci numai o schimbare a ta ar fi o sansa mica, insa tie iti va prinde bine sa fii mai cuminte indiferent daca te impaci acum, peste 1 an sau niciodata cu ea...