| Andreeaioana33 a întrebat:

Cum ii arati ca il iubesti si tii la el daca el s-a suparat si ne-am despartit fiindca faceam eu unele chestii ce acum le-am schimbat?
Dar nu mai am cum sa ii demonstrez cand el nu ma lasa nici sa il iau in brate.
Din unele gesturi imi dau seama ca inca tine la mine.
Ce gesturi as putea face sa vada ca il iubesc mult? Sa ii zambesc sau ceva

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Contactează-l detaliat și spune-i că ai realizat unele chestii, ai făcut schimbări și ai vrea să ai șansa să-i demonstrezi

| RAY a răspuns:

Vezi de altul va fi mai bine pentru el, lasa drama asta pe TPU, in toate e vorba de bani

| Violleta2022 a răspuns:

Cand i-ai demostrat de-a lungul timpului ca nu-l iubesti, facand chestii urate, nu ai cum sa-l mai convingi acum ca esti diferita, fiindca oamenii nu se schimba niciodata, doar mint si se ascund, pana trece primejdia.
Din pacate, tot ce poti face acum, daca esti cinstita, este sa-ti plangi de mila si sa inveti din greseli, ca sa nu le mai repeti vreodata, sperand ca intr-o zi sa apare un alt baiat, cu care vei fii fericita.

"ce gesturi as putea face sa vada ca-l iubesc mult?"
Nici un gest, deja ai facut destule care l-au pus pe fuga, mai ales ca nu-l iubesti si nu mai merita sa sufere.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Păi să-i zâmbești sau ceva, dacă nu te lasă să îl mozolești.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Presupun ca stie ca il iubesti, insa nu asta este problema. Problema este ce ai facut tu si ce o sa faci.

Daca chiar vrei sa se rezolve totul, vorbeste cu el, gandeste-te la ce ai facut, indiferent de acel ceva si apoi rezolva acest lucru. O siguranta ca totul este bine si ca totul o sa fie bine... uneori este suficienta.

| Emilian65 a răspuns:

Sa nu mai faci ceeace pe el l-a deranjat.

| Andreeush a răspuns:

Dacă nu mai sunteți împreună degeaba te stresezi.
Când a fost cu tine trebuia să îi demonstrezi, nu acum că a plecat.