| Zencenco_Florin_Alexandru_1996 a întrebat:

Dupa ce saruti o fata ce faceti voi baieti in general?

Răspuns Câştigător
| HadesSs a răspuns:

Poti sa o iei in brate, apoi sa mai vorbesti cu ea apoi sa o saruti iar. happy

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Io bag

| Bacemi a răspuns:

Mâna pe picior, sub bluză și apoi +18 dacă suntem singuri. Dacă nu, fac în așa fel încât să fim singuri happy

| GoldenZenith a răspuns (pentru Bacemi):

Ce romantic.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Bacemi):

De când nu am mai ascultat-o laughing! Bcm, romanticul! Ntz ntz

| GoldenZenith a răspuns (pentru Bacemi):

Do you like candies?

| GoldenZenith a răspuns (pentru Bacemi):

Puteam să jur că melodia aia e. Devii previzibil. straight face

| Necunoscut112 a răspuns:

"După ce sărutaţi o fată, ce faceţi voi, băieţii, în general? "

| HadesSs a răspuns:

Dupa ce o saruti bine bine, treci mai departe adica la sex happy

| Zencenco_Florin_Alexandru_1996 explică (pentru HadesSs):

Nu am ma refer la altceva adica o sa am primul sarut si dupa ce o sa o sarut nu stiu ce sa fac... ma ajutati?

| Zencenco_Florin_Alexandru_1996 explică (pentru HadesSs):

Ok mersi mult...

| HadesSs a răspuns (pentru Zencenco_Florin_Alexandru_1996):

Poti sa o iei in brate, apoi sa mai vorbesti cu ea apoi sa o saruti iar. happy

| Xdreaper21 a răspuns:

Ii fac batista bomb

| Fantastic7 a răspuns:

După ce sărut o fată îi fac degeţica, în general.

| Otto19 a răspuns:

Te gandesti la ea sau incerci sa iti dai seama daca o iubesti sau nu

| Sarina a răspuns:

O mai saruti odata

| Morfino1 a răspuns:

Mai ieși și tu din casa și o sa vezi ce se întâmpla sau întreabă-ți părinți