| Alison95 a întrebat:

O intrebare pentru baieti. daca iubiti o fata din tot sufletul iar ea v-a dat de inteles ca nu ar face niciodata oral ( referindu-se in general) si daca bateti apropouri cum ca sa faceti 69, inseamna ca vreti ca sa vi se s***a? straight face

8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

In mod evident, 69 implaca o felatie si un cunilingus (sau doua cunilingus, pentru ca e la moda).winking Poate sa insemne multe. Poate o spune doar ca sa i-o sugi, poate o spune pentru ca vrea sa iti dea limbi si crede ca o sa-l consideri mai putin barbat daca nu iti pretinde sa i-o sugi si tu. Oricum, el stie cu siguranta ca toate fetele spun la inceput ca nu ar face asta niciodata, si pana la urma majoritatea ajung sa o faca si chiar sa le placa.

| Alexandru0007 a răspuns:

69-oral reciproc.e acelasi lucru.personal,nu as sta cu o fata fara sa-mi faca oral.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Evident ca da, 69 e felatie si cunnilingus efectuate simultan.

Intr-un cuplu in care exista incredere si nu exista riscul transmiterii unor boli si partenerii sunt ambii potriviti in ceea ce priveste gusturile in materie de sex, sexul oral e ceva absolut normal si ok. Pana la urma si la coada pe penis poti pune si un prezervativ.

Fetele care invoca motive legate de gust ar trebui sa stie ca in general e mai gretos si mai neplacut sa sugi un deget decat un penis curat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, la 69 baiatul ofera sex oral si fata se uita la televizor sau citeste o carte. Ca d-aia e 69, ca sa ofere doar unul dintre ei placere!

Oricum, nu poti iubi din tot sufletul o fata care nu iti face sex oral.

| ClauditaSmile a răspuns:

LA 69 se suge. eu nu inteleg ceea ce vrei sa intrebi dar daca iubita mea imi cere sa nu facem sex oral ii accept parerea.

| DeathReaper a răspuns:

Pai daca el va face cunnilingus (va da limbi in termen poplari) frumos ar fi si tu sa ii faci oral ca na, un iubit ai da asta nu inseamna ca trebuie sa te oblige, nu vrei nu vrei asta e.

Eu i-as face cunnilingus toata ziua fara sa astept ceva in schimb fiindca da laughing fac asta din placere. La un moment dat si tu o vei face din placere laughing nu trebuie sa iti fie rusine.

| AlexSein a răspuns:

Prietena mea mi-a dat de inteles, de fapt mi-a zis, ca ei i se pare scarbos oralul facut baietilor insa ea vrea sa-i fac. Eu unu' o iubesc enorm si nu ma deranjeaza faptul ca in relatia noastra exista doar cunilingus, fara felatie.

| mikele33 a răspuns:

Mai exista ceva aici putred la mijloc. daca o iubeste el zici! dar daca il iubeste si ea la fel, s-ar putea sa accepte oferindu-i astfel o portie de fericire si iubire di iubirea ei incomensurabila, nu crezi? nu poti face cu o femeie ce nu o placi indeajuns cunilingus..cum nici ea nu ti-o poate suge daca nu-i esti atat de drag.scuza-mi limbajul