| Loyd06 a întrebat:

Dupa ce va dati voi seama ca o fata se ingrijeste? Vreau cat mai multe raspunsuri! Cer seriozitate.
Sfaturi? big grin

2 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

E mereu pieptanata frumos,imbracata curat,nu pute,are respiratia proaspata,manichiura si pedichiura perfecta, depilata, machiata...

| monykootza a răspuns:

Hmmm... pai o igiena corporala impecabilahee hee asta ar spune multetongue sa dea atentie detaliilor, pentru ca astea st cele mai impbig grin respiratie proaspata. plus ca un miros de parfum+deodorant nu strica niciodatalaughing nu neaparat makiata, pentru ca sunt fete care nu suporta makiajul, si care au un ten foarte curat, ce nu necesita retusarehappy aaaa, si sa nu uitam de epilare, care spune multe si e f f f f importantastraight face P.S. igiena personala bine pusa la punctwinking