| andreiutza_1879 a întrebat:

Dupa cite zile de cand ai facut sex neprotejat poti sa afli ca esti insarcinata? sa iei testul de sarcina.

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Dupa minim 21 de zile. Daca e negativ, il mai repeti dupa 3-4 zile.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dupa 3 sapatamani de la contactul sexual, de preferat cu urina de dimineata pentru claritatea testului. Testul de sarcina "Barza" este cel mai relevant.

pa, pa.

| Marynna a răspuns:

Dupa min. 10 zile de la contactul sexualhappy

| dodobymy a răspuns:

Dupa 7-8 zile de la fecundare in singe si dupa aproximativ 14 zile in urina.

| pink_sunshine a răspuns:

Dupa 21 de zile de contactul sexual poti sa iti faci test de sarcina

| elenabw a răspuns:

Sa rezolvat iubita am trecut fara prbl