| 162253 a întrebat:

Dupa contacte sexuale iti cresc sinii?

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, n-are absolut nici o legatura.

| mgtow a răspuns:

Nu cresc.

| elasexygagica a răspuns:

Daaalove struck si o sa fie mai fermi si mai rotunzilove struck

| RyugaHideki a răspuns:

Intrebare daca esti fata: Vrei sa ii ai mai mari si nu vrei sa iti pui silicoane? big grin
Intrebare daca esti baiat: vrei ca prietena ta sa aiba sanii mai mari si vrei sa o ajuti?big grin
Se dezvolta corpul la baieti mai mult dupa ce o faci. Nu stiu la fete.sorry.

| Mihai19MaxX a răspuns (pentru RyugaHideki):

Frate...scuze ca ma bag peste raspunsul tau.eu mi-am inceput viata sexuala la 18 ani, acum am 19, am 1.92 si penisul masoara peste 16 cm

| RyugaHideki a răspuns (pentru Mihai19MaxX):

Eu ma refer la corp >_> Am vazut multe persoane care erau mai slabe si nedezvoltate, iar dupa ce au facut-o sau dezvoltat (erau mai voinici.adica greutate in plus, erau mai formati.) Nu cred ca iti creste penisul daca o faci. Marimea medie al unui penis este de 17 cm. Inca un cm si poti fi happy tongue
P.S.: Esti printre putinii care recunosc ca au facut-o la 18 ani+ Si eu am 18 ani in curand si tot sunt virgin. De ce sa ma grabesc?:d Cu cat astept mai mult cu atat voi dori mai mult si cu atat ma voi simti mai bine laughing poate.

| DizzyXD a răspuns:

Dupa contacte sexuale te ingasi cu cel putin 4 kg

| Lisa01 a răspuns:

Nu.E doar un mit!

| Emazio a răspuns:

Dupa ce faci un babywinking

| Madiitza a răspuns:

Habar n-am, dar sper ca da laughing

| kiko_3973 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu atunci alea de pe centura ce mari sani ar avea