| cocomero a întrebat:

Dc ma dor sinii ..stau si ma dor chiar si cind merg, imi cresc sau ce?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce-ai vrea? sa ti se micsoreze? normal ca iti cresc

| cocomero explică (pentru anonim_4396):

Mie numi plac sanii mari, p.u mine e foarte urit

| MonterDoc a răspuns (pentru cocomero):

Serios acum..lasa-ti iubitul sa hotareasca daca sunt prea mari puppy dog eyes..nu mai te baga u ca vad ca nu sti nimicoh go on ( :]] )

| missoriginal a răspuns (pentru cocomero):

E o binecuvantare si un blestem...

| PsyhoWoman a răspuns:

Pai poate fi si de la crestere dar daca esti inainte sau in timpul menstruatiei te vor durea oricum happy sper ca te-am ajutat funda big grin? :*

| ღElyaღLoveKpop a răspuns:

Da,cresc pentru ca te maturizezi, esti in perioada pubertati, cum s-ar zice. Cresti o si o sa capeti forma corpului cam asta e tot. sper ca te-am ajutat. astept funda.

| cocomero explică:

Cam dureza de vreo 3 saptamini, e normal?

| cocomero explică:

Am 16 ani daca ceva