| pinky_2290 a întrebat:

Dupa cum am mai spus si in alte intreabri, am fost combinata cu un tip din gasca. Am trecut amandoi peste aceasta relatie, numai ca exista o problema. Cand suntem noi doi singuri se comporta foarte frumos cu mine: ma ia in brate, ma pupa si alte chestii de genul acesta. Cand suntem noi doi impreuna cu gasca noastra, nu e la fel de apropiat, dar se comporta normal; avem un dialog civilizat sau ne ignoram. Dar daca suntem noi doi, cu gasca de prieteni, si cu inca alte persoane care nu sunt atat de apropiate de noi se comporta foarte urat cu mine. Ce e de facut in situatia asta?

6 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

@lemur nimeni nu a specificat de sex! Gandeste'te mai bine la raspunsurile care le dai!
Poate nu vrea sa'si arate sentimentele de fata cu toate lumea, esti o slabiciune a lui! Si asta e bine...insa tu trebuie sa fii hotarata, il mai vrei? Gandeste'te foarte bine la asta, iar dup'aia cand ve'ti mai fi singuri incearca sa porti o discutie cu el in care sa va spuneti tot ce aveti de spushappy

Bafta.

| eugem35 a răspuns:

Incearca sal atragi sa-l faci sa te iubeasca si poate sai spui sa nu se mai comporte asa de urat cu tine si fal de rusine de fata cu gasca spune-i ca nu tea satisfacut ca a terminat repede si l-ai facut praf

| bblock69 a răspuns:

Lasa-l...
Gaseste pe altcineva care sa te merite

| doctorz a răspuns:

PAi tu de ce te cramponezi de o fosta relatie? Ce s au terminat baietii? Sigura modalitate de a incocui o dragoste este alta dragoste! Preocupate de asta si las l pe el in durerea lui!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma? da tu ce vrei? esti combinata nu? adica o relatie lejera, fara obligatii, dar cu sex asigurat.asta inseamna combinata? bun si acum ce mai vrei? ca ai ceea ce- ti doresti? eu as vrea sa fiu casatorit in gasca. da nu-mi permite Doamne-Doamne.asa ca ma multumesc cu sotia mea. da santem casatoriti.nu combinati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E chiar culmea.va combinati traiti in gasca, va f...-ti tot in gasca? cum faceti? intai seful gastii, dupa aia locotenentii lui si dupa aia restul prostilor care-i urmeaza? voi aveti vreun drum al vostru? individual? sau fara gasca santeti morti?