| Just Shadows a întrebat:

Dupa cum stiti toata lumea are fantezii sexuale...deci...dati exempluhee hee... daca nu e mare deranju...bine?

4 răspunsuri:
| danutza a răspuns:

Da u exemplu si dau si eu smug

| antonelk a răspuns:

Ma tenteaza in ploaie smug

| Just Shadows explică:

Hm.hee hee...pai...m-am saturat sa aud numai metode clasice precum catuse roz, costum de pisica, bici sau nu stiu ce alte chestiistraight face...as vrea sa aud ceva nou...total diferit nu stiu...nu am inca idei sunt destul de micuta pentru asa ceva consider eu... dar ma amuza lucrurile aceastea...de aceea vroiam sa aud.sugestiile voastrehee hee

| Just Shadows explică:

Mormaila era o simpla intrebare nu te pune pe devensiva...nu voi mai intreba lucru de genul asta daca deranjeaza... e o intrebare mult mai"cuminte"decat multe altele...si daca nu vroiai sa raspunzi puteai sa nu o faci aici nu te obliga nimnei sa faci ceva ce nu iti convine...