| Zuse a întrebat:

Dupa dezverginare, e posibil sa curga sange mai multe zile la rand?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, pot fi mici picături de sânge până la 7 zile de la deflorare.
Se cicatrizează!
Pa, pa.

| BRG a răspuns:

Poate ar fi o problemă dacă ai avea duiabet, că s ar vindeca m ai greu, baftă.

| blaxy a răspuns:

Sincer nu prea cred.nu am auzit de asa kazuri

| blaxy a răspuns:

Gabi87 al tine tot o fost asa big grin

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

24 de ore pe zi 7 zile pe săptămană

| Zuse explică:

Ca sa va lamuresc mai bine. Luam ca exemplu o deflorare partiala, nu a iesit cum a trebuit din prima. dupa care urmeaza o saptamana+ fara sex, timp in care sangerarea sa intins pe cateva zile. Dupa acea perioada penetrarea a decurs fara probleme si fara picatura de sange. Impartiti pareri.

| Defoliatorul a răspuns:

Da vreo 2 ani jumate. dupa o sa mori