| iiooaannaa26061994 a întrebat:

Este posibil ca atunci cand faci sex anal sati curga sange?

Răspuns Câştigător
| Byencutsza a răspuns:

Da este posibil deoarece anusul este mic iar cand faci sex anal pe langa faptul ca penisul o sa intere greu si dureros pentru fata o sa curga si sange din cauza ca se mareste fara voia lui

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, fiindca se rupe sfincterul anal (care este proiectat sa fie strabatut doar dinspre interior spre exterior, asa ca penetrarea nu e posibil fara ruperea acestuia).

Răspuns utilizator avertizat
| Deea_2510 a răspuns:

Da,si nu e un lucru de speriat.si depinde de corpul tau cat curge.se poate sa nu curga deloc.depinde:*