| pogacel a întrebat:

Dupa masturbare, mi-am decalotat complet penisul si am observat pe mijlocul capului penisului o secretie lichida alba, ce ar putea sa fie? Nu am avut niciun contact sexual

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Doar 2 posibilitati exista intr-un astfel de caz : secretie de sperma sau de lichid preejaculator.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ce-ai făcut nefericitule, ai spart-o?

| sierra1 a răspuns:

Rog avertizati userul pentru limbajul suburban și mitocănie!

| Emilian65 a răspuns:

Secretia lichida alba de care vorbesti, este sperma iesita in urma masturbarii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai este rezultatul a ceea ce ai facut. Voiai sa iasa aer?

| HabarnamJK a răspuns:

Mir mereu mi se întâmplă?