| anonim_4396 a întrebat:

Daca nu am facut sex pana acum, capul penisului meu se decaloteaza complet, adica cand nu e decalotat pe piele se vede forma capului, iar cand il decalotez nu se face dupa forma aceea, mai are pe cealalta parte nu cu ata, la primul contact sexual se rupe ata si se face normal?

4 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Daca poti sa reformulezi... Si mai multe detalii.

| ady18 a răspuns (pentru Frank51):

Deci,esti baiat. In starea fleasca ai vazut ca se vede forma capului, forma cu unghiul ala putin taiat asa, e cand e in stare de erectie nu se formeaza dupa forma aia. Si imtreb daca duap ce fac sex si se rupe ata se formeaza dupa forma aia, il pot decalota cam 3 sferturi, am cam 13 cm lungime

| Frank51 a răspuns (pentru ady18):

Deci. In cazul in care ai fimoza, chiar daca se rupe preputul, tot nu se poate decalota penisul.

Trebuie sa mergi la medic, iti va da un tratament si trebuie sa faci exercitii de decalotare. Cu cat esti mai tanar cu atat o sa fie mai eficiente exercitiile.

Nu se poate face sex cu fimoza! Este dureros.

| MaziluHDGAMMING2009 a răspuns:

Posibila fimoza