| RobertAlexx a întrebat:

Dupa masturbare, nu ejaculez sperma ci mai degraba un lichid transparent, ce e acela? cand pot ejacula sperma? Am aproape 14 ani

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Deocamdata se pare ca este produs doar lichidul preejaculator. Sperma incepe sa fie produsa in jurul varstei de 14 ani, insa aceasta varsta NU este cum se spune ''batuta-n cuie'', poate sa varieze in limite destul de largi de +/- 1 an. In concluzie trebuie sa mai ai putintica rabdare. Multa sanatate!

1 răspuns:
| MihaiNicu23 a răspuns:

O sa poti ejacula sperma dupa ce ti se va impietri un san sau ambii.