| eko a întrebat:

Dupa o despartire in care ati pus suflet, ce faceti ca sa va reechilibrati sentimental? ex: ce ascultati, la ce va uitati, ce faceti?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Ascult:http://www.youtube.com/watch?v=qJb-zyXYP6c&feature=related
Ma uit la filme cu intriga complicata ca sa imi capteze interesul
Socializez cat mai mult si incerc sa sterg amintirile placute;)

1 răspuns:
| snowflake a răspuns:

Cred ca ar fi bine in astfel de situatii sa fi alaturi de prieteni si familie.