| angelikaa a întrebat:

Dupa o relatie de 5 luni m-am despartit de iubitul meu, deoarece a spus ca nu ma mai iubeste absolut deloc.Am primit intr-o seara un telefon de la el si ce credeti ca imi spune? Ca nu ma mai iubeste si ca nu mai vrea sa fim impreuna.Il iubesc mult.Partea rea e ca suntem in acelasi liceu si o sa il vad zi de zi pentru ca avem clasele una langa cealalta.Cum sa ma comport cu el la scoala? Credeti ca o sa ii para rau? Stie ca l-am iubit foarte mult.

Răspuns Câştigător
| yoana_7735 a răspuns:

Dupa o relatie de 5 luni nu are cum ca, brusc, sa nu mai simta nmik pentru tine... dar daca tot o sa il vezi in fiecare zi, ignora-l. Daca intra in vorba cu tine poatate cu el ca si cu un amic sau un coleg de clasa.incearca,atunci cand este prin preajma, sa stai cu un alt baiat; poate devine gelos si o sa discute cu tine in privinta celor intamplate... sper ca ti-am fost de ajutor big grin

7 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Poarta-te ca si cum totul e perfect. Let him gowinking

| bluesky a răspuns:

Prefa-te ca nu exista si indiferenta ta il va durea sau filirteaza cu alti baieti, poate va devenii gelos si cand va veni la tine tine-l putin pejar apoi impacati-va.

| doinitza12 a răspuns:

Baietii stiu doar sa se foloseasca arata-i ca esti indiferenta sa nu vada ca nu poti fara el

| Myladdy a răspuns:

O sa-i pese in vreun fel, ca nu-i de carpa!
Fii tare, fa-te ca ploua, nu-i da satisfactia de invingator.
Dar nici penibila incearca sa nu devii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doinitza12 nu ai dreptate nu tot baietii se folosesc de fete de exemplu prietenul meu nu se folosteste de mine si stiu asta iar in legatura cu intrebarea ta cred ca cel mai bine ar fi sa il ignori desi nu iti va fi usor pana la urma vei reusi
bafta!

| dyanyta2006 a răspuns:

La fel am patit si eulaughing) dupa 5 luni mi-a zis ca nu ma iubeste.:-J ce jegosi

| dyanyta2006 a răspuns:

Eu am patit la fel dupa o relatie de 5 luni. neam desp acum in noiembrie. nu puteam sa fiu indiferenta stiind ca el mi-a zis primul te iubesc. a fost o relatie perfecta. dar nu e o solutie nici sa. l ignori nici sa. l pupi in fund. poartate cu el cum te-ai purtat in relatie. foarte putin indiferenta.si nu incerca sa. l faci gelos ca o sa creada ca nu ai tinut la el