| love_4777 a întrebat:

Dupa voi care ar fi succesul unei relatii serioase si care sa duca la casatorie.cum ar trebui sa fie femeea. ca barbatul sa nu se plitiseasca sa fie mereu langa ea si sa o iubeasca sa fie mereu aceiash flacara aprinsa in inima lor

5 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Ca sa tina o relatie cu aceeasi flacara trebuie sa vina un efort din partea amandurora, e cam greu sa zici acum teorii cum sa tina o relatie ca sa duca la casatorie si sa nu se plictisesca barbatul de femeie. In primul rand femeia trebuie aleasa bine, trebuie sa fie gospodina, sa nu umble dupa bani si alte interese, sa nu fie imatura, acum daca barbatul e tipul de om care se plictiseste repede nu prea as putea sa zic nici eu multe, oamenii sunt diferiti, nu poti sa faci relatia perfecta, sa nu te certi niciodata, sa nu te plictisesti niciodata etc etc.
Sper ca te-am ajutat, funda nu cred ca imi dai, n-am dat un raspuns asa bun, nici pe mine nu ma multumeste raspunsul dat de mine...

| ciresicaSiatat a răspuns:

Nu-ti imagina ca totul va fi intotdeauna roz,ca vei atinge perfectiunea! Probabil ca fiecare dintre noi viseaza cu ochii deschisi la o relatii ideala,dar nu e asa,e normal ca intr-o rel sa existe si momente frumoase si mai putin frumoase,cred ca cheia unei relatii de lunga durata este sinceritatea,puterea de a impartasii toate gandurile tale cu celalalt, temerile, dorintele.Asta e parerea mea

Răspuns utilizator avertizat
| LoveNiki a răspuns:

Nu eu am publicat anuntul...
Phoa de ce am ales acest nume de utlizator thinking sad

| RFP a răspuns:

Naturala.