| popamadalina a întrebat:

CE POT FACE CA PRIETENUL MEU SA MA IUBEASCA DIN TOATA INIMA SI SA NU SE DESPARTA DE MINE SA FIE MEREU LANGA MINE?

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Iubeste-l s tu din toata inima si spune-o si demnstreaz-o tot timpul. Nu-l cicali, nu il chinui cu gelozia, ai incredere in el. Fa-i mereu surprize frumoase, intotdeauna asteapta-l cu un zambet si o vorba buna. Asculta-l si nu il coplesi cu reprosuri daca a gresit. Nu-l minti niciodata si nu-l insela. Poarta-te frumos cu familia lui si cu prietenii lui. Respecta-i cuvantul si dorinta.

| psiholoaga a răspuns:

"Mereu" e multa vreme. Daca te indragostesti de altcineva, si prietenul asta te hartuieste si sta mereu LANGA TINE? Ar fi nasol, cred. Ai grija ce iti doresti. In rest, fii tu insati si lasa lucrurile sa curga.

| ShaKuri a răspuns:

NIMIC

| bismark65 a răspuns:

Pune-i niste ochelari de cal si leaga-l de tine cu catuse

| claudiu89 a răspuns:

Ce poti face mai mult decat sa-i oferi iubirea ta?happy deci ofera-i toata dragostea ta si arata-i ca astepti toata dragostea si din partea luibig grin

| Florinna a răspuns:

Fi tu insuti! daca nu te iubeste inseamna ca nu'i pentru tine

| hugin a răspuns:

Nimic. Chiar nu ai ce. De el depinde. Poti tu sa fi perfecta daca el nu vede asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-l iubesti neconditionat, sa fii alaturi de el, in orice moment, la bine, la greu si cel mai important:Lasa-i libertate...

| rodicush a răspuns:

Da. lasa-i libertate. iti zic din experienta mea.

| marianicoleta a răspuns:

Sa fii sincera si foarte iubitoare cand esti in preajma lui