| Sexulinafacsexpebani a întrebat:

E adevarat ca daca sunt in zodia Berbec trebuie sa stau capra?

16 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Absolut! Si trebuie sa o iei pe sub coada.

| harciog a răspuns:

Sint barbat, in aceeasi zodie si trag nadejde cu toate marile mele sperante ca nu-i valabil si pentru noi.

| candora a răspuns:

Eu tot berbec, deci numai asa? Deci te imbolnavesti, trebuie sa incerci pe toate

| MajorAsshole a răspuns:

Da. De asemenea, trebuie sa faci sex cu o persoana din zodia Taur. Adica, poate, si cu mine. Asta daca nu iei prea multi bani (nick). laughing

Răspuns utilizator avertizat
| lollyd a răspuns:

Frate ce intrebari mai puneti si voi...Doamne sinucide-te fata asta trebuie sa faci daca esti in zodia berbec laughing

| Serafir a răspuns:

Du-te cumparati un horoscop de la magazin si vezi ceti prezice poate trebuie sa stai chiar berbec... laughing

| DAHAKA31 a răspuns:

Da si eu sunt fecioara sunt baiat trebui sa fiu gay?

| NuExist a răspuns:

Mda...laughing))
Uitati sora lu' Elasexygagica!
Bine ai venit printre noi!laughing

| gigel68 a răspuns:

@AmalyaWwe, gresesti, jumate e o cifra foarte optimista, eu as miza pe 90%

@Sexulinafacsexpebani, care-i pretu`? sunt interesat.

@toti, vedeti ca intrebarea este o capcana. pentru toti cei care au raspuns ca trebuie` sa stea capra, ati putea primi un raspuns ca sta capra doar daca voi faceti pe-a iezii... daca e femeie nu cred ca e ceva rau, dar daca e barbat?

| nobody2011 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughingNu neaparatlaughingPoti sa stai cum vreiwinking
P.S Si eu sunt Berbechappy

| aztek_6872 a răspuns:

In primul rind e o intrebare stupida si in al doilea rind poti sa stai ori ce pozitie vrei

| AmalyaWwe_2461 a răspuns:

Daca prostia ar fi o boala. jumatate din Romania ar fi bolnavarolling on the floor!

| CLASSICUL a răspuns:

Da Bine-inteles!