| junejune a întrebat:

E adevarat ca daca te masturbezi pe perioade mai lungi de timp, si daca esti femeie nu mai poti face copii? precizati si perioada de timpwinking fundoi

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
E total fals. N-are nicio legătură cu infertilitatea.

| danaiubitzik2006 a răspuns:

Faaaaaaaaaaaaals!

| Mickey1234 a răspuns:

Aoleo vorbesti serios? :O

| Midway a răspuns:

Foarte Fals...Priveste actritele din Pornografie ele se masturbeaza aproape zilnic si crezi ca au avut probleme? Deci nu iti face griji si masturbeazate ca nu o sa ai probleme big grin

| Esess a răspuns:

Daca te masturbezi pana la orgasm da ca iti consumi toate ovulele.