| unknow a întrebat:

E adevarat ca dupa ce o fata isi incepe viata sexuala de la o varsta frageda, aceasta nu se mai dezvolta corect, si se `deformeaza`,. adica in sensul in care i se lasa sanii, si fundul?! thinking am auzit vorbe, si nu stiu daca sunt adevarate.

fundita pentru. cele mai multa argumente!

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu este adevarat. Doar are risc de 10 ori mai mare sa faca cancer de col uterin si sa moara tanara.

| ascovit a răspuns:

Da. si pe langa astea sunt lucruri si mai grave. Insa acum, sa ma rezum doar la intrebarea ta. DA! Este adevarat.

| Dash a răspuns:

Da, e adevarat.

| VacutzaRoscata a răspuns:

Am auzit de multe ori
si am si niste cunostinte la care s-a vazut chestia asta...cu fundul si sanii

| Alișa00000000000 a răspuns:

Da,asa ii sá intamplat unei prietene de-a mea straight face.si acum are sanii foarte mici.si pe deasupra mai e si cracanatastraight face

| Andreutsa25 a răspuns:

Stiam ca o data cu inceperea vietii sexuale te dezvolti putin mai mult, in sensul in care iei putin in greutate si ti se accentueaza formele, dar in niciun caz nu ti se lasa sanii sau fundul...Sanii se lasa de obicei de la purtarea excesiva a sutienului, in special cel cu burete si push-up...
Nu contrazic pe nimeni in caz ca e adevarat ce spui, dar nu vad nicio posibilitate happy

| CynicalCunt a răspuns:

Lol nu. dupa ce nasti da.

| verdee15 a răspuns:

Doar ca ramai insarcinatahappy