| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca fetele frumoase isi pierd virginitatea mai repede decat alea urate?

15 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Nu!happy Uneori fetele destepte sunt si frumoasetongue Ma simt, si inca sunt virgina! aproximativ 17 ani.
Nu vreau sa aud comments!>.

| mona a răspuns:

Majoritatea,da.

| VadTot a răspuns:

Nicidecum Eu cred ca genul care isi pierd cel mai repede virginitatea sunt cele care sunt lipsite de o educatie familiara si care traiesc intr un mediu deloc bun! Nu are nici o legatura cu frumusetea ei! Crezi ca si si acel gen de fete care spui tu ca ar fi urite nu si ar gasi un baiat care sa o placa? Crezi ca toti baietii sunt frumosi si pretentiosi? Nicidecum!laughing
Fundita?

| xKaяikatuяix a răspuns:

Nu prea stiu ce sa zic straight face. Ma gandesc ca daca o fata ii frumoasa o sa se intragosteasca baietii de ea si o sa se culce cu ea happy, iar cele urate cred ca raman virgine pana se casatoresc laughing [ daca se casatoresc happy ]

nu stiu daca e adevarat, dar asta cred eu big grin.

| IMC90 a răspuns:

Mor de ras rolling on the floor

| EmaS a răspuns:

Nu intotdeauna.Sunt si fete frumoase cu anumite principii de viata.

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Da-mi un exemplu! laughing

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai vrea tu, sa spui ca ma laud!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce harnicut esti cu intrebarile!
da, este adevarat, dar nu cred ca tine de frumusete neaparat. cred ca de fapt femeile sunt cam "botaniste", iar cele mai frumoase fiind mai curtate, ca nici cu barbatii nu mi-e rusine la categoria "botanisti"...deh, se-ntampla.
oricum cele care nu pun botul ii lasa cu inima franta si cu un scop in viata inca multi ani dupa ce nu mai au de-a face cu ele: ala de-a se baga in chilotii fetelor dupa care tanjesc.
sper c-am fost coerenta, sunt pe bere happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Se vede ca esti botanista berista! Butonista?

| PamPamPaaaam a răspuns:

Nu prea conteaza big grin... deoarece alea urate o cauta ele [unele ]... si un baiat nu prea refuza, nu?

| Broadway a răspuns:

Nu, nu cred ca acesta este criteriul. Fetele frumoase sunt mai admirate de catre baieti si ii atrag mai usor pe acestia, dar asta nu inseamna ca tipele de genul asta "cad" mai usor in patul lor. La fel, fetele mai putin frumoase ar putea accepta mai usor sa se culce cu un barbat, fiind constienta de faptul ca propriile calitati sunt mai putin evidente.

| NicoRobyn a răspuns:

La fetele frumoase se uita multi baieti ( si frum si urati). Si daca tot are balta peste fata are de unde sa aleaga. Si o sa fie cu ala azi, cu ala maine, cu ala poimane. Adica o sa stea infiptan *** cam pe la fiecare. Deci da, o fem frumoasa in adev sens al cuv este arsa-n " locusor" cam repede. ( dar poate face anal mereu pana cand se marita si ramane virgina la pasarica laughing)

| Ada2332 a răspuns:

Mnea. Depinde de caracter. Acum, majoritatea se culca de buna voie. Daca nu esti interesata sa iti pierzi virginitatea, nu o vei face.
Depinde ce vrei tu de fapt. Indiferent daca esti frumoasa sau urata, e decizia ta.

| Edi29 a răspuns:

Ca dreacu normal laughing