| Adyna_2391 a întrebat:

E adevarat ca ochii care nu se vad se uita?

Răspuns Câştigător
| ÅñdRa a răspuns:

Buna.
Din pacate asa este. Oricat de mult ai iubi aceea persoana o poti uita pentru ca tu ai nevoie de ea langa tine, ai nevoie sa vorbesti cu ea fata-n fata sa o mangai sa o saruti sa o ti in brate, nu doar sa vorbiti la telefon sau pe mess.

25 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Raspunsul e greu de dat, depinde de cei doi. O dragoste adevarata poate sa nu aiba nici o problema. Intrebarea este ' oare e adevarata?'

| carminaburana43 a răspuns:

E adevarat.

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Da, e f adevarat.

| OanaG a răspuns:

Da, din pacate e adevarat happy

| i.love.me a răspuns:

Nimic mai adevarat

| Antonimu a răspuns:

Da, pentru ca nu poti trai cu pozele si cu amintirile. vrei sa saruti persoana iubita, si iti dai seama ca nu ai cum, si e un sentiment greu ce te macina, si cu timpu, deja se duce iubirea pe apa sambetei.

| Adyna_2391 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri, la fel zic si eu ca intr-adevar ochii care nu se vad se uita(o spun din propria experienta...si am avut de 2 ori experienta asta)dar am vrut sa vad si parerea voastra.Va multumesc inca o data:*

| miauu a răspuns:

Da e foarte adevarat

| Te besk a răspuns:

Ahe

| ganjafarmer1911 a răspuns:

Fff adevarat

| angelinthedark a răspuns:

Da cam asa ...depinde si de relatie, de cat de mare e iubirea dar crede-ma ca cu timpul se uita si astawinking.

| Яùxsi a răspuns:

Da, este.

| ioana_9061 a răspuns:

Binenteles. Dar tebuie sa astepti sa treaca timpul.

| Green a răspuns:

Da.

| Ana-Maria94 a răspuns:

C-am asa, adica eu sunt in acesta situatie eu sunt aici, iar prietenul meu in Italia m-a sunat la inceput, iar dupa aceea a uitat de minesad

| beatriz_1407 a răspuns:

Chiar daca ne este greu sa spunem acest lucru, da e adevarat ca ochi care nu se vad se uita in cele mai dese cazuristraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cum? uiteeu te si uitasem.noroc cu intrebarea ta. da adyna.este adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde modul cum sunt priviti acei ochi, inainte sa se inchida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.
Din experiența mea de viata, ochii care nu se vad se doresc mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, din fericire/pacate asa este big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de fiecare. poti sa ai o noua relatie, dar sa nu-l fi uitat pe el chiar daca nu l-ai mai vazut happy

| BiaJ a răspuns:

Asa se spune.saddar eu nu pot uita acei ochisad

| pikco a răspuns:

Da, sunt si eu de acord, ca se uita happy
Daca nu te vezi cu persoana data, nu comunici, te iei cu alte lucruri, intri in contact cu alte persoane si uiti, vrei, nu vrei happy

| ralucutz26 a răspuns:

Depinde de fiecare pers! :*:*