| VrRos05 a întrebat:

E adevărat că vouă femeilor vă plac provocările?
Dacă un bărbat,deșii e urat,se lasă greu, alergați după el
Dar dacă un bărbat frumos aleargă după voi îl respingeți.
Totul e de la psihicul vostru și voi aveți de pierdut, asta vă e natura și sunteți controlate de univers.

19 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dacă un bărbat, deșii e urat, se lasă greu, alergați după el laughinglaughinglaughing
Dar dacă un bărbat frumos aleargă după voi îl respingeți. laughinglaughinglaughing

unde ai auzit asemenea tampeni, aia frumosi nu sunt obsedati sexuali ca au parte de sex, aia urati sunt obsedati sexuali

| VrRos05 explică (pentru RAY):

Boss,eu sunt frumos de ma tund săptămânal și ma îngrijesc dar nu am tupeu de asta n am gagici, nu contează dacă ești frumos dar n are fata ce sa vorbească cu tine.

| RAY a răspuns (pentru VrRos05):

Nu are legatura tunsul cu frumusetea

| VrRos05 explică (pentru RAY):

Nu. Doar 60%

| RAY a răspuns (pentru VrRos05):

Degeaba te tunzi daca forma fetei este asimetrica

| VrRos05 explică (pentru RAY):

Cauți o tunsoare pentru forma feței un skin fade,low fade, high fade mid fade, V-fade, clasic, crap fade, drop fade sau ce ți se potrivește

| RAY a răspuns (pentru VrRos05):

Deci de ce nu ai iubita?

| VrRos05 explică (pentru RAY):

Ca e imposibil să ai în 2023.
Mai demult se mulțumeau la un suc și o prăjitură fetele.

| relian a răspuns:

Te imbraci tigla, dar poate la fete le place tabla nu tigla laughing asa ca vezi si tu schimba tigla de pe casa, baga carton, baga si tu ce se cauta laughing poate asa atragi pe careva

| LordCristobal a răspuns:

Nu are nicio logica ce ai zis.
Fetele intodeauna sunt atrase de barbatii frumosi si eleganti, nu vor fi atrase niciodata de barbati urati.
Si mai bine te-ai concentra sa iti imbunatatesti propria imagini decat sa te plangi pe TPU ca nu se uita fetele la tine.

| ILoveBlackCats a răspuns:

Tu stii care e diferenta dintre frumos si urat? Si de unde ai scos tu asa o tampenie? Ai ceva cu femeile/fetele?

| RAY a răspuns (pentru ILoveBlackCats):

A auzit si el de la uni ca cica va plac aia care va ignora dar a omis ca degeaba esti ignorant daca nu esti frumos

| ILoveBlackCats a răspuns (pentru RAY):

Mdap.

| dullcat a răspuns (pentru ILoveBlackCats):

Are multe cu femeile, nu doar ceva.E destul sa te uiti cateva secunde la intrebarile lui. laughing

| VrRos05 explică:

Sa fi special nu e greu.
O freza bună, puțin sport, o alimentație bună, o îmbrăcăminte țiglă și dacă mai ai și mir de la Dumnezeu în frunte e perfect.

| IonelaIasmina a răspuns:

Bai...nu știu ce să zic.
Nu cred ca suntem toate la fel. Asta nu avem de unde sa știm pana nu găsim pe cineva...

| Gr4ande440q a răspuns:

E în general fug după dealeri și trapperYYY. Era bine dacă erau controlate de univers eu zic că sunt controlate de tiktok cu univers