| howwive a întrebat:

E bine ca barbat sa faci ce zice sotia ca daca nu se supara sau deja e prea de tot?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde de situatie daca accepta tot cei zice e sclavul sotiei. Trebe sa stie ce inseamna nu sa foloseasca acel nu cand trebuie

| Violleta2022 a răspuns:

Daca o iubesti cu toata inima, chiar iti face placere sa faci ce-ti zice sotia, fiindca vei fii raspaltit regeste din partea ei.

| Hammurabi a răspuns:

Într-o căsnicie e bine să aveți amândoi păreri. Pertinente.
Și să vorbiți amândoi "aceeași limbă".
Nu e indicat ca unul să fie mai deștept iar celălalt mai nătâng (ceea ce se întâmplă dacă se merge pe ideea susținută de foarte mulți useri de pe aici, că doar atracția fizică contează laughing )
Pentru că atunci, după "flama" inițială, se ajunge la ce spui tu.
Unul dintre parteneri va constata despre celălalt "vai ce prost e, bine măcar că e frumos". laughing

| Goete a răspuns:

Depinde ce zice

| VoidEternal a răspuns:

Daca ce zice sotia e o tampenie, normal ca nu e bine.

| 1997onur a răspuns:

E bine sa va înțelegeți nu sa va certați e bine sa aveți încredere în voi nu sa în înșelați unul pe altul e vine sa în înțelegi nu sa va urâți

| Sorinelz1 a răspuns:

Deja te vad palid Hahaha

Deja se pare ca ai scăpat situația de sub control.

Vezi, totul tine de cum vede dânsa viata de familie.

Dacă ea nu te lasă să fii bărbat și sa iei decizii și apoi dânsa sa te susțină sau sa corecteze ce nu e bun, n ai făcut nimic.

Și dacă ai lasa o pe ea sa facă decizii, tot n ar fi mulțumită.

E o problema mai ampla aici.

| niko67 a răspuns:

Da fă ce zice ea altă cale nu-i