| anonimus_7870 a întrebat:

Knd un barbat (casatorit) vrea sa faca dragoste cu sotia...de unde stii ca vrea? ...iti zice in fata sau ce face?

Răspuns Câştigător
| mioara a răspuns:

Cu putina trandete vor cadea la pace

5 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Drace... laughing e nevasta-sa tongue

| MisterKat a răspuns:

Ii spune direct, eu cred ca asa ar fi normal. Fara ocolisuri si false pudori. Noi(majoritatea romanilor, eu nu) suntem pudici. dar cand e vorba sa discutam despre sexualitate, spunem ca : "Romania e stat crestin". Oh. Mi se face greata...

| cooola a răspuns:

Barbatu:Nevasta ce program ai in seara asta?batting eyelashes
Sotia: Ca de obicei, dorm ca maine ma duc la munca.sigh
Barbatu: ma gandeam la ceva mai romantic, ce spui?
Sotia:Huh de cand asteptam astasmugsmug///uhh dalaughing

| ejaxz a răspuns:

Depinde.
Cred ca daca barbatul este atent si tandru, femeia cedeaza foarte usor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

COME ON.8-). sunt casatoriti, probabil au mai facut asta de zeci de ori, plus ca exista limbajul trupului.blushing.niste atingeri .saruturi. si gata. Zis si facut.happy iar in cazul in care sotia e obosita sau printr'un miracol. n'are chef de asa ceva. pur si simplu ii spune in fata, si o lasa pe alta data.happy

XoXo.big hug