| Guarda a întrebat:

E bine daca il am de 13 cm la 18 ani?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Marimea penisului tau se poate aprecia ca fiind acceptabila, din moment ce lungimea medie statistica a penisului barbatilor din Romania este de 12, 73 cm. Garantat vei reusi sa le satisfaci pe majoritatea femeilor cu care vei avea de-a face. Multa sanatate!

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce? Nasul?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru darrio2007):

Ăla din pantaloni il are de 13 cm.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Creierul? Iq ul?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i prea bine, ca-i micut... dar nu prea ai ce-i face, ca si-a incheiat cresterea la 16 ani.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este bine.

| Goete a răspuns:

Pe cine il ai de 13 cm?

| Goete a răspuns:

Eu ma gandesc ca nu e bine, la 18 ani nu ar trebui sa il ai de 13 cm, ci de 18... ani
Si asa cum nu te intrebi daca e bine sa.ai marimea 41 la pantofi, nu vad de ce ti-ai face probleme de alte marimi

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Am un verisor care e la puscaria din Codlea si ca e foarte rau acolo te sfatuiesc sa fi cuminte. Mi-a spus ca acolo la dusuri marimile sunt diferite acum depinde si pe cine nimeresti, daca ai ghinion dai peste un tigan din ala negru ca ciocolata e posibil sa gasesti o lungime de 30 cm sau chiar 37.5 iar daca e roman de alnostru maxim 10-14 acum depinde de om.
E mai bine sa fi cuminte, ce zici?

| GouDidodino a răspuns:

Cu dimensiunea aia, nu as iesi nici macar din casa, dar sa o mai fac public pe net

| OctavianSps a răspuns:

Era bine daca il aveai de 18 la 13 ani.