| ADRYAN12 a întrebat:

E bine sa fi mai romantic cu o fata?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca e o persoana care merita sa fie iubita atunci e bine sa fii romantic.

| ionutzul31 a răspuns:

E bine sa fii tu insati cu o fatawinking

| jimime a răspuns:

Normal! cu toate ca nu toate recunosc asta, dar sunt innebunite dupa romantism big grin

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Bineinteles.Go ahead with the romantic mode! love struck

Sper ca te-am ajutat happy

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Normal ca e bine.O vei impresionawinkingCrede-ma!
Si baietii.Nu ezitati sa fiti romanticisad Ca va sta binelove struck

| LordBelial a răspuns:

Salut!
Exista doua tipuri de fete :
1. Pitipoanca : -exista pentru a fi fitoasa, sa se faca de ras, sa incerce sa rada de altii mai normali decat ea(care de fapt sunt anormali pentru ea)
2. Fata normala: - Merita absolut orice daca intr-adevar simti ca merita...winking
Gaseste una normala happy

| MrsDivine a răspuns:

Pai nu exista faza:,, MAI ROMANTIC,,. Orice fata apreciaza cind un baiat ii acorda o atentie in special cind e mai romantic le da pe toate jos, dar sa nu exagerezi, daca pentru prima daca vrei s ao kuceresti incearca sa nu pui prea multe floricele pe urechi e naspa si face impresia de prefacator, fii tu insuti si lasate condus de sentimente, vorbe dulci si atentie ( fara exagerari)