| alexwahl a întrebat:

E bine sa fii singuratic?

12 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Depinde de fiecare.
Eu detest asta din toate punctele de vedere!
Incearca si vezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde.In anumite situatii, da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde la ce singuratate te referi tu! Daca te referi la relatie, nu e bine nici rău, e putin din amandoua. Pai stai linistit ca nu are cine sa te insele singura parte buna, partea rea e ca cand vei avea nevoie de o imbratisare, iubire etc.nu va avea cine sa ti le ofere.

| Holiday a răspuns:

Nu, nu e bine.

| RAY a răspuns:

Omul este o fiinta sociala, desi nu chiar sa fi ok sa fii singur, dar omul se poate adapta si singur, eu spun ca e bine sa ai pe cineva dar nu a sta doar de a sta si cand iubesti si ea pe tine

| munteanuionvictor a răspuns:

Câteodată da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de tine daca iti place asa sau nu.

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...Nu este bine. Ar fi bine daca ai avea o prietena cu, care sa discuti si sa te iubesti zi de zi.

| theillusoryman a răspuns:

Da,este cel mai bine, asa nu îți pasă de nimeni, nu te gândesti că cineva te va însela sau minții si ai mai mult timp pentru plăcerile tale personale.

| Adry05 a răspuns:

E bine sa fii cum te simti tu bine. N-ai nevoie de confirmarea altora. Ficare isi traieste viata cum vrea ca pana la urma o traiesti pentru tine, nu pentru altii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este bine sã fi in state sã suporti singurãtatea, dacã tot timpul ai nevoie de cineva prin preajmã ai o problemã.

Răspuns utilizator avertizat