| Barbiii a întrebat:

E bine sa-i ureazi la multi aNI FOSTULUI iubit chiar daca mai ti la el?

9 răspunsuri:
| Lacoste a răspuns:

Ar fi un gest frumos din partea ta, cu siguranta va aprecia.

| TeIubesccc a răspuns:

Ar fi frumos din partea tabatting eyelashes.

| dyyva a răspuns:

Este bine sa ramai amica cu fost prieten, iar daca ii zici la multi ani dai dovada de politete, asta nu inseamna ca te injosesti

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu e bine...dar e frumos.:*

| Atzumy98 a răspuns:

Da este frumos si bine dar mai ales(cu bun simt) sa ii urezi la multi ani, asa el o sa vada ce fel de persoana esti infine. happy bafta :*

| LNK a răspuns:

Nu vad de ce ar fi in neregula. E un gest care denota o buna educatie.

| BubblesDoubleS a răspuns:

Nu vad nimic in neregula cu asta happy.
Daca ati rams prieteni e ok.happy

| pitica_2415 a răspuns:

Pfff eu nu cred ca este frumos, poate te injura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de motivele pentru care v-ati despartit. Daca nu v-ati certat ar fi firesc sa-i urezi "la multi ani" avand in vedere ca a facut parte din viata ta iar tu inca mai ti la el.