| nooope a întrebat:

happy
ce urare de la multi ani i-ati da fostului iubit? happy

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Buna!
Inimioare, fluturasi, zambete de ingerasi, trandafiri catifelatzi, bafta-n viata, bucurii..numai asta-ti pot dori.s-ai noroc si fericire, sa ai parte de iubire..sa faci tot ce iti doresti sa iubesti si sa traiesti..sa fii bucuros in viata, sa ai zambete pe fata, si in incheiere-ti spun La Multi Ani si un gand bun!
Pa, pa.

1 răspuns:
| rarepearls a răspuns:

Orice urare din care reiese indiferenta fata de despartire... adica o urare pentru o simpla cunostinta :d