| EuSiDoarAtat123 a întrebat:

E ceva ce ma framanta...E o poveste lunguta.Un baiat mic si scund de la mine din clasa s-a dus dupa corn si lapte.Un baiat a vrut sa i le ia(ii placea cum facea cand e suparat).Am intervenit sa imi apar colegul, l-am prins pe biatul acela de o mana l-am tras si i-am spus:,, Lasa-l,,.El a plecat uitandu-se la mine.De cand l-am atins pe mana am simtit ca inima incepea sa imi bata, M-AM INDRAGOSTIT.

In pauza urmatoare diriga m-a trimis pe mine si o colega sa adunam ceva semnaturi de la niste profe(am umblat in 3 cladiri). Cand am iest din cladirea mea era acolo cu alti baieti.Mi-a facut cu mana si ma salutat.A venit dupa mine si m-a intrebat:,,Hey,ce ora ai?,,,,Mate din pacate,,,,si te descurci,,,,Da,,,,Noo,ce medie ti-a iesit?,,,, Zece,,,, Bravoo,,

Dupa discutia asta mana imi tremura si inima imi batea...

M-a mai salutat asa simplu in ziua aceea.Mergeam spre casa cu o colega cand am vazut 2 colege de-ale mele vorbind cu baiatul de care imi place.Cand m-a vazut nu a mai fost atent la ele si a spus :,, Asta-i reper-ul meu(spre ele)Bate palma(spre mine,,.Si-a scos mana din gard(ne separa un gard) si am batut palma....Am stat toate 4 la discurii cu el.Se uita la mine, eu la el(aveam ochelari cu lentile negre deci la mine nu se prea vedea. Dupa ce am plecat s-a uitat catre noi 4. Oare spre mine? Nu stiu

Intrebarea:Oare ii place de mine?

Răspuns Câştigător
| eu4you a răspuns:

Din cate ai scris tu aici e clar ca da...dar, tu stii si cat e de apropiat de celelalte fete.Noi nu stim exact tot.L-ai vazut cumva apropiat fizic si de alte fete? Trebuie sa afli si cum se comporta cu ele ca sa fii sigura.Acum,tu trebuie sa gasesti metoda. Sper ca te-am ajutat!kiss

4 răspunsuri:
| PinkLips847 a răspuns:

Din cate ai scris tu aici, eu cred ca da. Eu zic sa iti faci curaj sa il intrebi, caci incercarea moarte n-are. Bafta scumpokiss

| fluture156 a răspuns:

Cred ca da. Daca se mai baga in discutii sigur. :*

| EuSiDoarAtat123 explică:

Mersi la ambele.

| EuSiDoarAtat123 explică:

Mersiiii