| Strawberry_2354 a întrebat:

E ceva rau daca as avea un prieten de la 12 ani? Inca nu am dar imi place foarte foarte mult de un baiat si nu stiu ce sa fac. E cam de aceeasi varsta cu mine si il cunosc de mult timp. Cand ies afara vorbim mereu si uneori se uita intr-un fel la mine... nu stiu cum. ori ma place si el ori am ceva pe fata. Cand il vad imi vine sa-l iau in brate si sa nu-i mai dau drumul :X.Sa fiu cu el sau sa nu fiu? Cine trebuie sa faca prima miscare? Please help sad Astept multe sfaturi happy

Răspuns Câştigător
| SweetGirl_9181 a răspuns:

Buna! pai eu cred ca, daca iti place atat de mult de el ar fi bine sa uiti de emotii si sa ii sp adevarul.sa'i spui km asa''esti tare dragut'',''sincer chiar imi place d tine'',''mi-a fost rusine sa-ti spun''...chestii de genul si poate vei afla si rasp lui daca ii place d tine! sa nu ai emotii.nu e ceva rau sa ai un prieten la 12 ani,, e chiar dragut. un joc copilaresc. nimic mai mult. sper ca acel baiat sa fie cuminte sa nu ajunga s te vrea la pat.chestii de genul''vrei sa te culci cu mine''. sau arata'mi si mie chiloteii tai.atunki chiar ar trebui sa te desparti de el

deci bafta! poate este un baiat cuminte si daca se uita asa la tine, logic ca te place,, altfel de ce s'ar uita? succes

1 răspuns:
| Miauti a răspuns:

Oricine vrea sa faca primul pas, nu conteaza.