| Roxu1398 a întrebat:

Hey! De vreo saptamana cunosc un baiat din scoala. Este de aceeasi varsta cu mine. Se poarta exceptional cu mine. Vorbim cam nonstop pe mess [el ma apeleaza mereu]. seara prin mesaje. imi cam da semne ca ma cam place.prima oara l-a intrbt o prietena daca ma place si a spus ca nu stie. mie mi-a zis ca nu e treaba ei si ca mie trebuie sa`mi spuna daca este adevarat sau nu. Dupa 3 zile am iesit cu el afara si cu un coleg de-al lui. Ne-am simtit foarte bine.Am ras. La un moment dat m-a luat in brate. Dar aseara. colegul lui mi-a spus ca nu ma place. Eu chiar nu mai stiu ce sa fac. M-am gandit ca s-ar putea sa-i fie rusine cu mine. dar e cam exclusa faza. Ce pot face incontinuare?crying((

3 răspunsuri:
| Kooo a răspuns:

Cred ca stii prin ce a trecut. Gandeste-te foarte bine si la anturajul lui. Nu iti face mari sperante. Cu cat mai putine asteptari, cu atat mai putina dezamagire.

| Roxu1398 explică:

@мєnтσѕ : mnu prea e genul.

| мєnтσѕ a răspuns:

Am cunoscut si eu un tip de`asta. oh go on. Poate fi vre`unul caruia ii lace sa se dea la toate fetele...straight face
wave