| OFQuestions a întrebat:

Cum a fost 2020 pentru voi?

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Meh. Marea mea problema ca nu am putut calatori. In rest oricum lucram des de acasa

| RAY a răspuns:

Primul an de iluminare din viata mea, primul an in care mi-am descoperit constientul, primul an in care mi-am depasit fricile, a fost un an plin de, de toate am slabit 15kg, am inceput tratamentul pentru anexitate, primul an cand dormeam 4 ore pe noapte toata ziua eram zombi, primele atacuri de panica, dar important este sa aplic invatatura de anul trecut
imi doresc
sanatate =mai trebuie sa slabesc si sa renunt de tot la dulciuri
iubire =cu o singura fata
bani =sa imi indeplineasca nevoile
dezvoltarea mintala=sa invat din critici, din trecutul meu, sa citesc, sa ma informez

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pentru mine a fost ok.

| Sofer a răspuns:

A fost un 2020 frumusel putem spune pana a pus bariera covid.

| RAY a răspuns (pentru supadeceapa):

Si tie iti place, si la mine in creier tot o aud

| supadeceapa a răspuns (pentru RAY):

Da, e trippy laughing

| Marius22222222222 a răspuns:

Care 2020? primele două luni

| Paul754880338 a răspuns:

Superb!

| blairelovesmusic a răspuns:

Un antrenament pentru sfarsitul lumii.

| al0o0o0 a răspuns:

A fost ok.Are un mare minus pentru pandemie, faptul ca a trebuit sa stam atat de mult in casa, scoala online etc., dar are un mare plus pentru faptul ca eu am cunoscut foarte multe persoane noi, prieteni absolut geniali care mi-au facut anul mai bun

| elaventurero a răspuns:

Oricum ar fi fost povestea n, are relevanță.
Live the present.