| bubu_5480 a întrebat:

E destul de intima problema dar. incerc sa vo spun... cand fac sex cu prietenul meu imi provoaca orgasm foarte repede. chiar si doar la stimulare manuala. e vreo problema cu mine? plisss seriozitate. funda si vot

Răspuns Câştigător
| WooLove a răspuns:

Rau ai facut, unele sunt invidioase pe tine acum =D

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu e nici o problema. Esti o femeie foarte senzuala, visul oricarui barbat.

| monyk a răspuns:

BUna,cum sa fie o problema, e foarte bine, inseamna ca te simti bine alaturi de prietenul tau si te exciti repede.Multe fete ar vrea sa aiba orgasm asa repede, dar din pacate nu se intampla ca toate sa aiba la fiecare act sexual si asa repede, depinde de fiecare fata in parte si de cum o ia partenerul.

| Klepto a răspuns:

De cand orgasmele multiple sunt o problema?
Altele nu prind nici macar unul.

| WooLove a răspuns:

Multumesc pentru Funda. sa fii iubita la maxim!

| mona a răspuns:

Te exciti prea tare, as vrea sa fiu in locu tau[mie mi se intampla asta rar]

Răspuns utilizator avertizat
| pogo a răspuns:

Spune-i doar sa o ia mai incet o datawinking Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii fericita!

| claudia_4299 a răspuns:

Inseamna ca te... bine