| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am inceput viata sexuala din iulie si am nevoie de sfatul vostru.
Am cateva nelamuriri.
Prietenul meu nu ajunge la orgasm de fiecare data, e nevoie sa facem sex 1-2 ore ca sa ajunga la orgasm fara pauze.
Daca se opreste in acest timp cu greu se excita.
Problema este ca eu am dureri in timpul contactului sexual, (dupa ceva timp), daca el se misca foarte repede ca sa ajunga la orgasm si la anumite pozitii.
Am fost la ginecolog si mi-a zis ca durerile in timpul contactului sexual sunt normale pentru ca organismul are nevoie sa se obisnuiasca, deoarece deflorare este de cateva luni si prietenul meu trebuie sa fie mai tandru.
Dar cum sa-l conving pe prietenul meu sa fie mai tandru, pentru ca imi reproseaza ca a trecut ceva timp de la dezverginare.
De ce prietenul meu nu are orgasm in timpul sexului?
De ce are mai repede orgasm prin stimularea manuala a organelor genitale?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să aveți un preludiu mai lung în care tandrețea trebuie să aibă loc de cinste.
Actul sexual trebuie să fie de calitate, degeaba vă omorâți voi 1-2 ore că nu aveți final fericit.
Prietenul tău trebuie să se cunoască mai bine din acest punct de vedere, problema este la el nu la tine.
Masturbarea se pare că a avut efect negativ asupra lui când a avut un contact sexual cu o femeie.
Pa, pa.

| crazyboyy a răspuns:

Prietenul tau nu are orgasm in timpul sexului pentru ca nu e destul de "manipulat" inainte si... cam asa patesc si eu happy manipuleaza-l inainte si dupa o sa vezi ca nu va termina asa de greuwinking