| DomnulPoliticos a întrebat:

E greșit dacă o persoana nu dorește partener toată viata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-ai descris perfect! Eu sunt acea persoana. big grin
Hai să-ți spun și motivele:
1. Detest chestiile siropoase, gen pupici, plimbat de mână cu ăla prin oraș, parc, etc, alinturi puerile.
2. Țin extrem de mult la libertatea mea iar un partener ar însemna pentru mine "cimitirul" libertății mele.
3. Nu prea am sentimente profunde. Tind spre "iubiri" pasagere. big grin

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Raspunsul e nu.Considerand ca in Romania ti se inoculeaza de mic ideea respectiva, e evident de ce ai crede ca e gresit.Nici rudele sau ceilalti care ii chinuie pe oamenii singuri cu intrebari penibile nu ajuta deloc.

| ALM2000RO a răspuns:

Clar că nu. Fiecare își trăiește viața cum vrea, nu trebuie să ținem cont de părerea celorlalți și nici de așa-zisele reguli ale societății.