| norb1t32 a întrebat:

Merita sa umbli dupa o persoana daca nu te mai doreste in viata sa?

Răspuns Câştigător
| razbunatorul555 a răspuns:

Da! Merita.Lupta pentru cine iubesti. Intr-adevar poate sa ti se
para ca pierzi timpul dar o sa merite daca o iubesti cu
adevarat.

9 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Nu. Iti pierzi timpul aiurea.

| neutrino a răspuns:

Se pare ca ea merita!

| SkyPilot a răspuns:

Nu. Iti pierzi timpul degeaba. Mai bine ti-o scoti din minte si o cauti pe urmatoarea.

| Mussette a răspuns:

Se merita sa umble ea dupa tine, daca tu ai face asta.
Depinde ce "avantaje si beneficii", daca le pot spune asa, ai din partea ei.

| Țoglă a răspuns:

Eventual o inviți la o discuție pe persoana respectivă, iar dacă tot ești respins/ă, poți să uiți de relație.

Răspuns utilizator avertizat
| lex79 a răspuns:

Nu crezi ca ti-ai raspuns singur?"nu te mai doreste in viata sa". vrei dragoste cu sila? asta nu a facut niciodata fericit pe nimeni

| p5ych0 a răspuns:

Nu.

| AndreiVBratu a răspuns:

Nu