| ▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀ a întrebat:

E in legatura cu intrebarea anterioara : http://www.TPU.ro/......x-si-sunt/
Am vorbit cu el, si a fost o discutie foarte lunga. Am ras, am plans, am injurat, de toate :|.
El mi-a spus ca nu e sigur de sentimentele mele pentru el, deoarece o prietena de`a mea si` batut joc de el si nu prea mai are incredere in oricine... Dar mi-a spus ca el chiar tine la mine, dar dupa tot ce s`a intamplat in seara aceea nu mai stie ce sa creada. i-am spus ca nu il mai presez, ca il las sa se gandeasca la ce simte si ce vrea, pentru ca eu tin foarte mult la el si voi fi aici oricand, pentru el :). Acum nu stiu daca am actionat corect sau nu...Va rog spuneti-mi ce credeti depre ce i-am zis acum, daca am procedat corect. Si ce as mai putea face? :D

1 răspuns:
| rvr a răspuns:

Wow felicitari ai procedat foarte corect pentru i-a dat timp de gandire si i-a spus ca vei fi acolo cand are nevoie de tine acum el poate sa is faca o parere ff buna despre tine pentru i-a dat timp de gandire si i-a spus sentimentele tale si dk el tine la tine inseama ca te place dar vrea un timp de gandire pentru ca sa nu creada ca esti ca prietena ta. eu zic sa te porti normal sa nu insisti pe tema asta si sa vezi ca tot o sa vina de sine happy fundita?