| paulthegame a întrebat:

E intrebare de fete :va place sexul oral?

Răspuns Câştigător
| Baton a răspuns:

Nu stiu cate fete vor recunoaste acest lucru dar la majoritatea le place sexul oral oricat ar spune ca nu. exista intr-adevat fete la care sexul oral li se pare o chestie scarboasa si nu accepta sub nici o forma sa faca asa ceva.
oricum ori ca esti fata sau baiat trebuie sa ai o problema grava sa nu iti placa sexul oral laughing

11 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Nu,mie imi place cel scris.

| Азбука a răspuns:

La fel ca si tie. Doar ca noi, fie ca suntem fete ori baieti, recunoastem, pe cand tu nu vrei sa recunosti laughing

| Picasso a răspuns:

Ce tare laughing

| AlysaAly a răspuns:

Va arde cumva sau vreti sa va bateti joc noi ori aveti chief de glume cu cineva sa radeti si sa va amuzati pe seama altora?

| KissSummer a răspuns:

Bai fratilor. sunteti sub orice critica. la alta intrebare nu te`i gandit si uh. auzi si uh "va place sexul oral?" esti penibil. vrei sa iti raspund sau cum?raised eyebrows care`i fete ii place sa faca asta? mie nu. 1. nu am inkercat. si 2 nici nu vr sa inkerkwinking

| EyesSad17 a răspuns:

Unele o sa raspunda ' nu ce eu doamne fereste sau mie scarba'dar concluzia e ca sunt foarte multe care practica asa ceva spre bucuria baietilorrolling on the floor aici nimeni nu o sa spuna ca le place sexul oral

| adriana_3818 a răspuns:

Daaa...cel prestat bine de catre baiat laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| Dunnamite a răspuns:

Si toate cele care presteaza, in cor le auzi "Nuuuuuuuu, tieeeee!" laughing

intrebarea buna este! "fetelor recunoasteti ca va place sa prestati?"winking

| HuskyBoy99 a răspuns:

Buna intrebare! Daca gasesti pe cineva imi zici si mie ca si eu vreau sa incerc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Altu.termina naibii cu intrebarile astea! esti penibil