| Fury123 a întrebat:

E mai bine sa ignor o fata sau sa lupt pentru ea ca sa o aduc inapoi? (dupa ce acea fata a dat dovada ca ma place dar apoi m-a refuzat fara motiv)

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

NICI VORBA sa lupti, fratele meu NU-i da nesimtitei oportunitatea sa te foloseasca pe post de mop si sa stearga pe jos cu tine. ignor igno si va veni cu coada intre picioare

| Dima_Alexia_1979 a răspuns:

Daca chiar o placi lupta pentru ea

| Fury123 explică (pentru Dima_Alexia_1979):

Ea ma vrea ca prieten doar big grin

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Fury123):

Daca atractia sentimentala nu este reciproca, lupta ta este zadarnica. Niciodata nu vei reusi sa ii schimbi in mod concret perceptia si sentimentele de natura amoroasa resimtite de ea fata de persoana ta. Poti incerca insa aproape sigur iti irosesti timpul inutil. Sa ai succes in viata!

| TheSunLover a răspuns:

Eu pentru prietena mea intai am luptat, dupa am ignorat.o cateva zile ca sa vad daca imi duce lipsa si a mers, a venit ea singura la mine. Insa eu mi.am spus sentimentele fata de ea din prima. Acum ai putea sa incerci intai sa o ignori si sa vezi daca vine ea la tine insa daca vine lupti sa o pastrezi. Daca nu vine faci ca mine. Sper ca ti.am fost de ajutor

| TheSunLover a răspuns:

In ciuda raspunsului lui corbulalbrosu eu zic sa incerci metoda mea. Eu eram in aceeasi situatie iar acum nu rezistam 2 zile fara sa vorbim unu cu altu.

| Fury123 explică (pentru TheSunLover):

Asa voi face, dar cum o ignor in asa fel incat sa vada asta? pentru ca nu avem acelasi cerc social.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Fury123):

Frate afiseazate cu alta fata si ingoro, nimic nu face o fata sa turbeze ca o catea decat atunci cand isi vede prietenul oferind atentie altei fete